Här finns vi

Västberga allé 32 (Obs! ny adress)
126 30 Hägersten
Visa på Google

Kontakta oss

Varmt välkommen att kontakta oss angående offert på byggarbeten, frågor kring ett pågående uppdrag, eller om du har frågor och funderingar över något som vi kan hjälpa till med.

Vår adress, e-post och telefonnummer

Västberga allé 32 (Obs! Ny adress)
126 30 Hägersten
Tfn: 08-726 78 34
Fax: 08-744 23 30
E-post: info@ra-bygg.se

Kontaktpersoner

Stefan Andersson

VD

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

epost. stefan@ra-bygg.se
tfn. 070-850 57 59

Erik Jörnlind

Entreprenadchef

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

epost. erik@ra-bygg.se
tfn. 072-555 82 10

Maria Ekberg

Arbetschef

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

epost. maria@ra-bygg.se
tfn. 070-202 29 82

Johan Johansson

Arbetschef Norrsidan

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

epost. johan@ra-bygg.se
tfn. 070-660 11 05

Kicki Löfgren Carlsson

Löneadministratör

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

epost. kicki@ra-bygg.se

Nathalie Gotenstam

Ekonomiansvarig

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

epost. nathalie@ra-bygg.se
tfn. 073-153 08 16

Sandra Andersson

Marknad & kommunikation

Västberga allé 32
126 30 Hägersten
tfn. 08-726 78 34

tfn. 070-745 53 30